top of page

Ostrý návrat na hřiště


Máme za sebou intenzivní úvod přípravy na novou sezonu. Po téměř dvouleté pauze, kdy byly dvě sezony nedohrány, čekal hráčky velice náročný návrat na hřiště - víkendové minisoustředění a dvě utkání s dorostenkami pro první kontakt s hrou.


Hned úvodní páteční trénink otestoval dosavadní individuální přípravu. Velice náročný kondičák, byl celý věnován sprintům. Odpoledne dívky doplněné dorostenkami čekal tréninkový zápas dorostenkami Liberce. Hráčky předvedly bojovný výkon, kdy si sáhly na fyzické dno.


Vedení zařízené krásným gólem Veroniky Kozlíkové jsme do poločasu neudržely, Liberec vyrovnal z rychlého brejku. Ve druhém poločasu již naše hráčky na výborně hrající liberecké juniorky fyzicky nestačily a utkání tak skončilo vítězstvím Liberce 3:1. V sobotu byl již tréninkový program volnější. Oba tréninky se soustředily na hru s dynamickou hru s míčem. Pro fotbalové odlehčení, ne ovšem fyzické, byla neděle věnována Footballaerobiku s Kristýnou Špinkovou. Úvodní část přípravy byla po dvou dnech odpočinku uzavřena druhým tréninkovým zápasem, tentokrát s dorostenkami Vlašimi. V něm již naše hráčky dominovaly odpovídajícím způsobem a po pěti brankách Sabiny Mehić, čtyřech Jany Červeňákové, třech Anety Jungová a Veroniky Kozlíkové a jednom Beáty Petercová a Veroniky Harbichové zvítězily 17:1. Další utkání odehrajeme v neděli v Pardubicích.50 zobrazení
bottom of page